insurance military cargo services

O NAS

 

IMCS Poland Sp. z o.o. jest kancelarią brokerską która specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem poprzez indywidualne programy ubezpieczeniowe, dedykowane dla podmiotów sektora przemysłuobronnego,w oparciu o oczekiwania naszych Klientów. Znamy i rozumiemy jego specyfikę i  dostosowujemy do jej produktów i potrzeb rozwiązania.

 

Historia IMCS Poland Sp. z o.o.

IMCS Poland Sp. o.o. została założona w 2012 roku przez osoby, które współtworzyły program obsługi celno-spedycyjnej IU MON wykonywany przez Cargoforte Sp. z o.o. (później UTi Poland), wprowadzając na rynek atrakcyjną ofertę obsługi ubezpieczeń UiSW w transporcie. Wynegocjowane przez nas programy u czołowych ubezpieczycieli wyróżniają się szerokim zakresem ochrony, atrakcyjną stawką, elastycznym systemem rozliczania oraz zaawansowanym systemem obsługi i rozliczania ubezpieczenia.

W 2014 roku rozbudowaliśmy naszą ofertę o gwarancje ubezpieczeniowe dla kontraktów z MON, z których korzystałyi korzystają m.in. PGZ S.A., MESKO S.A. ZM TARNÓW S.A., ZPS GAMRAT Sp. z o.o. oraz WZŁ nr 1 S.A.

 

O nas

Zbigniew Nowosad, Członek Zarządu, Kierownik Jednostki ds. ochrony informacji niejawnych.
Specjalista w zakresie systemów łączności oraz ochrony informacji niejawnych.

Piotr Nowosad, Prezes Zarządu.
Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Specjalista w zakresie logistyki i transportu UiSW, z doświadczeniem przy obsłudze logistycznej transportów UiSW w ramach umowy FMS dotyczącej programu F-16, C-130 oraz transportów specjalnych m.in. na zlecenie JW. 2305 (GROM) i JW Nr 4101 (Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu).

 

 

 

 

 

IMCS Poland Sp. z o.o. © 2013  All Rights Reserved

projekt: kostekstudio